ليبل تشک از متريال پارچه‌ای و در ابعاد و طرح‌های گوناگون توليد و عرضه می‌شود و با اسامی دیگری نظیر برچسب تشک، مارک تشک، اتیکت تشک، لیبل حرارتی، لیبل پارچه‌ای و لیبل اتویی نیز شناخته می‌شود​​​​​​​. ليبل تشک شامل ليبل‌ سايز، ليبل كناره تشک، ليبل جلوی تشک، ليبل رويه (تكميلی) تشک و غيره می‌باشد كه اطلاعاتی از قبيل سايز، برند، لوگو، مدل تشک، گارانتی تشک، ویژگی‌های فصلی و غيره در آن‌ها ارائه می‌شود.
بطور كلی ليبل‌ تشک در دو نوع چسب‌دار (خودچسب و حرارتی) و بدون چسب (دوختنی) توليد می‌شود. یکی از پرکاربردترین لیبل‌ها جهت استفاده به عنوان لیبل تشک، لیبل حرارتی یا اتویی است که با استفاده از حرارت اتو به تشک چسبانده می‌شود. این لیبل‌ها باید به نحوی تولید شوند که هنگام حرارت‌دهی به تشک و کیفیت چاپ و رنگ لیبل آسیبی وارد نشود.
مجموعه آريان‌تکس لیبل تشک (مارک تشک) را در انواع، ابعاد، جنس‌ها و طرح‌های مختلف ارائه می‌کند. یکی از انواع زیبا و شکیل لیبل تشک که در این مجموعه عرضه می‌شود، لیبل طلاکوب تشک است که معمولا برای تشک‌های لوکس و گرانبها استفاده می‌شود. لیبل‌های تولیدشده در این مجموعه علاوه بر قدرت چسبندگی بالا، در مقابل حرارت و شوینده‌های مختلف مقاوم بوده و در گذر زمان از کیفیت آن‌ها کاسته نمی‌شود.​​​​​​​​​​

لیبل تشک و کالای خواب