مجموعه آريان‌تكس علاوه بر ارائه محصولات نهايی، اقدام به تولید و عرضه انواع ليبل خام نموده است. این مدل از لیبل، به صورت خام و بدون چاپ بر روی آن به فروش می‌رسد. به عبارت دیگر این لیبل، بدون چاپ هیچ‌گونه طراحی گرافیکی و اطلاعاتی نظیر نام برند، خصوصیات و ویژگی‌های فرش و تشک در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. این مدل از لیبل، انواع گوناگون و سایزهای متفاوتی داشته و کاربردهای گوناگونی نیز دارد.
خرید لیبل خام بیشتر توسط مراکز تولیدی و کارخانجات انجام می‌گیرد. مزیت این مدل از لیبل این است که تولیدکننده می‌تواند با دست باز اقدام به تولید انبوه لیبل‌های خود کرده و در مواقع ضروری قادر به تغییر در بخش‌های مورد نظر خود باشد.
چاپ بر روی این لیبل‌ها با استفاده از دستگاه‌های چاپگر دیجیتال، افست و فلکسو انجام می‌شود. این لیبل‌ها قابل استفاده بر روی هر محصولی هستند و می‌توانند به عنوان مثال به عنوان لیبل تشک، لیبل فرش، لیبل لباس و لیبل کفش یا هر محصول دیگری با هر نوع بسته‌بندی استفاده شوند.
لیبل‌های منسوج خام انواع و دسته‌بندی‌های متنوعی دارند. به طور کلی این لیبل‌ها به دو صورت لیبل پشت چسبدار حرارتی و یا به صورت لیبل بدون چسب به فروش می‌رسند. از لحاظ جنس نیز، این لیبل‌ها متنوع هستند و انواع گوناگونی دارند. به عنوان مثال لیبل ساتن دوختی، لیبل ساتن حرارتی، لیبل مخملی حرارتی، لیبل مخملی دوختی و ... به مصرف کنندگان عرضه می‌شوند. این لیبل‌ها در سایز‌های گوناگونی عرضه می‌شوند که با توجه به ابعاد گوناگون آن می‌توانند به عنوان لیبل تشک، لیبل فرش، لیبل لباس، لیبل کفش و ... استفاده شوند.
برای استفاده از این لیبل‌ها، باید با دستگاه‌های چا‌پگر مخصوص، محتوای مورد نظر بر روی آن‌ها چاپ شود. شما می‌توانید برای آگاهی از نحوه چاپ و انتخاب نوع جنس متناسب با محصول خود، با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.
لیبل‌های خام هم به صورت رول و هم شیت (برگ) تولید می‌شوند. برای چاپ لیبل به صورت رول شما به دستگاه لیبل پرینتر دیجیتال و یا ماشین چاپ فلکسو نیاز دارید. با قراردادن رول در داخل دستگاه لیبل پرینتر به سادگی می‌توانید در نرم افزار‌های مرتبط طرح مورد نظر خود را طراحی کنید و از طریق اتصال لپ تاپ یا کامپیوتر دستور چاپ طرح را به لیبل پرینتر انتقال دهید و لیبل‌های چاپ شده مورد نیاز خود را آماده کنید.
لیبل‌های خام در سایز‌های متنوع (بیش از 20 سایز مختلف) و جنس رویه متفاوت (ساتن، مخملی، کاغذی و .... ) تولید می‌شوند.
مجموعه آریان‌تکس همواره در کنار مشتریان عزیز خود بوده و همیشه سعی در کسب رضایت آنها داشته است. از این رو شما عزیزان میتوانید قبل از ثبت سفارش با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا بهترین و کامل ترین مشاوره تخصصی در حوزه لیبل خام پارچه‌ای را دریافت کنید و با خیالی آسوده به خرید خود بپردازید.​​​​​​​

لیبل خام (بدون چاپ)

لیبل اتویی خام- لیبل تشک- لیبل فرش